< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Insight Selling – Porozumění Prodeji

Image
 
Obchodní společnosti se musí přizpůsobit novému fenoménu. Zákazníci dnes provádějí většinou vlastní on-line výzkum, absolvují 60% cesty prodejním cyklem sami, předtím než angažují prodejce. Proto nepotřebují více informací, to, co potřebují od prodejce, je jeho vhled.

 
V posledních několika letech jsme zaznamenali přechod do věku zákazníka. Spotřebitelé mají k dispozici spoustu informací a možností pouze několika klepnutími na svůj smartphone. Prodejci proto potřebují pracovat na hlubším porozumění svým zákazníků. Musí umět sdělovat své myšlenky lépe, na kanálech, které si zvolí spotřebitelé.
 
Image
 
Například v příštích deseti letech bude 40% nových kupujících automobilů generace Millennials, která shromažďuje až 94% informací o nákupech online.
 
Proto Insight Selling vyžaduje nejdokonalejší prodejní dovednosti, neboť ve skutečnosti máte co do činění se zákazníkem, který pravděpodobně ví o vašem podnikání stejně jako vy!

V podstatě očekávají, že víte o jejich podnikání víc než oni!

 
Insight sales předpokládá, že obchodní zástupci mají dobré znalosti o produktu a poradenské prodejní dovednosti. Zákazník již neočekává, že budete identifikovat jeho situaci, potřeby a problémy, ale očekává, že jste analyzovali jeho podnikání a zjistili jste nové poznatky, které jim přinášíte.

 
Image
 

V Insight prodeji přebírá iniciativu prodávající tak, aby se „angažoval“ v řadě strategických otázek zákazníka a spolupracuje s ním v rámci partnerství při realizaci nápadů na výsledky.

Insight prodejci působí na myšlení svých zákazníků a to jim umožňuje prodávat přidanou hodnotu a odlišovat svůj produkt.

Jste připraveni začít?

Chcete-li zvýšit produktivitu prodeje a navýšit obraty, naplánujte setkání s našimi odborníky na řízení prodeje. Pro více informací nás

 
Image


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás