< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Konkurenční analýza prodeje

Zlepšete svůj prodejní výkon

 
Image
 
Benchmarking je proces, ve kterém společnost srovnává své výkony a postupy vůči svým konkurentům. Cílem benchmarkingu je soustředit své úsilí tam, kde můžete dosáhnout nejlepší návratnosti a určit oblasti, které pomohou zlepšit obchodní výkonnost.
 
Image
 
Analýza prodejních benchmarků společnosti Maxwell je navržena tak, aby vám poskytla hluboké porozumění vašich prodejních procesů, produktů, služeb, trhů, klíčových zákazníků a kupujících. Konkrétně vám pomůže odlišit strategii od konkurence, přizpůsobit strategii potřebám kupujících, upřednostnit vaše klíčové zákazníky a odhalit potíže zákazníků s vašimi produkty.
 

Image

Zvýšení prodeje a zisk

 
Benchmarking poskytuje primární výhody pro společnosti, které chtějí zlepšit výkon své prodejní organizace. Společnost, která využívá prodejní benchmarking ke zlepšení svých funkcí, operací, produktů a služeb, může mít nárůst prodeje a zisku. Očekává se, že tyto zlepšení zaznamenají zákazníci.
 
Image
 
Společnos, která je benchmarkingová a udává směr, může také propagovat své zlepšení prostřednictvím firemních brožur, obchodních zástupců, časopisů atd. Tyto úspěchy s velkou pravděpodobností zvýší prodej zejména mezi hlavními klienty. Společnosti, které účinněji vystupují díky benchmarkingu, mohou výrazně snížit své výdaje. Tato úspora může vést k většímu zisku.
 
Image
 

Další informace

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o bechnmarking analýzu prodeje, která vám pomůže zvolit, rozvíjet a udržet špičkové výkony a pomůže vám při rozhodování o prodeji, kontaktujte nás.

 


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás