< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Prodejní Koučink

Vaše konkurenční výhoda

 
Prodejní koučování (Sales Coaching) je pro každého, každý den. Je to ta nejdůležitější konkurenční schopnost, kterou může mít každá prodejní organizace.
Je to nejúčinnější nástroj, který je k dispozici pro zlepšení prodejních výkonů, maximalizaci produktivity a růst výnosů. Cílem prodejního koučování je zvýšit výkon tím, že pomůžeme prodejním manažerům co nejlépe využít své společnosti–počínaje jejich vlastními prodejci.
 
Image

Prodejní koučink je důležitý. Většina obchodních zástupců nepracuje s potencionálními zákazníky efektivně a užitečně, protože tráví většinu svého prodejního času s potencionálními zákazníky, kteří nebudou nakupovat. Nepoužívají efektivní prodejní proces. Průměrný prodejce má pouze 21% dovedností potřebných k nalezení nových obchodů, rozvíjení obchodního případu, efektivní prezentaci vlastního produktu/služby a uzavírání objednávek.

Image
 
Pro vás, jako obchodního manažera nebo ředitele, je váš prodejní leadership tím, co každým dnem zlepšuje výsledky prodejního týmu. Existují dva způsoby, jak se zlepšit: pracovat více nebo se změnit.
 
Váš prodejní koučink pomůže prodejcům vidět další možnosti a dělat věci jinak. Vy a vaši prodejci jste nejcennějším majetkem vaší organizace. Pokud se nezlepšujete každým dnem, vaše organizace nemůže těžit z vašich talentů ani zůstat konkurenceschopná. Každá organizace a každý prodejní profesionál má svá slepá místa. Sales coaching mění tyto slepá místa na perspektivy.
 
Prodejní koučování začíná u Vás.Máte dva úkoly: koučovat v prodeji své přímé podřízené a zajistit si koučink pro sebe. Dokonce i když má vaše organizace přesvědčivou vizi a je technicky pokročilá, bez prodejního koučinku zaměřeného na rozvoj se váš management a vaše prodejní oddělení nemůže průběžně zlepšovat a nedostane se na další úroveň dostatečně rychle. Společnosti, které implementují koučování prodeje do své DNA, vítězí.

Sales Coaching společnosti Maxwell International je individuální koučink jeden na jednoho zaměřený k rozvoji návyků a chování, které vedou k úspěchu prodejce. Chování a výkon pomáhají prodejci stát se z dobrého obchodníka skvělým. Úspěšní prodejci vědí, že efektivní prodej není jen důsledkem konkrétních aktivit, ale také konkrétního přístupu, který se k potenciálním klientům dostane.

 

Pokud se za vámi prodejci nepřicházejí s problémem, neznamená to, že ho nemají. Ať je prodejce zkušený nebo ne, všichni obchodníci potřebují čas od času vypilovat a vytříbit svůj styl.
 
Image

Další informace

Získejte nápady, které vám pomohou zvýšit váš prodej. Pokud máte okamžité potřeby, kontaktujte nás a budeme reagovat co nejdříve.

 


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás