< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Telekomunikace, Média a Technologie (TMT)

Odvětví telekomunikací, médií a technologií (TMT) je v současné době jedním z předních odvětví růstu ve světové ekonomice a již nyní využívá strojové učení (ML), umělou inteligenci (AI) a internet věcí (IoT) k posílení zákaznického servisu.

Telekomunikace, média a technologie (TMT)
Společnosti TMT inovují a vytvářejí nové technologie, které zefektivňují podnikání a uživatelskou zkušenost; od datové analýzy až po internet věcí, umělou inteligenci a super rychlou konektivitu technologie, média a telekomunikace (TMT) jsou v popředí hospodářské a sociální transformace.

Rozvoj m-commerce, virtuální reality (3D-4D) a mobilní platby posílily aktivity v tomto odvětví.

Rozvoj umělé inteligence (AI)
Nadcházející rozvoj umělé inteligence (AI) vytvoří nové příležitosti a výzvy pro odvětví telekomunikací, médií a technologií (TMT). Technologie AI může pomoci společnostem s kognitivní angažovaností, pomáhat jim lépe se spojit se zákazníky, předvídat jejich potřeby a odhalit potenciální problémy dříve, než se objeví na sociálních médiích. Některé aplikace založené na umělé inteligenci (AI) nabízejí skutečné výhody technologickým, mediálním a telekomunikačním lídrům.

 

Maxwell International nabízí široké spektrum služeb pro odvětví Telekomunikace, média a technologie (TMT) a má zkušenosti v mnoha oblastech, včetně:

 

 

Pokud hledáte poradenskou firmu s integritou, nadšením a talentem pro dosažení výsledků v oblasti cestovního ruchu, dopravy a logistiky, pak jste na správném místě.

odvětví Telekomunikace, média a technologie (TMT)

 

 

Odborný tým společnosti Maxwell International poskytuje kompletní nabídku řešení, školení, poradenských a konzultačních služeb pro odvětví Telekomunikace, média a technologie (TMT) prostřednictvím našeho specializovaného týmu odborníků z oboru.

 

 

Odborný tým společnosti Maxwell International poskytuje kompletní nabídku řešení, školení, poradenských a konzultačních služeb pro odvětví Telekomunikace, média a technologie (TMT) prostřednictvím našeho specializovaného týmu odborníků z oboru.

 

Společně vytváříme trvalé změny a výsledky.

Jak vám můžeme pomoci
Kontaktujte nás a řekněte nám, jak vám můžeme pomoci. Naši odborníci se vám budou rádi věnovat.
Image


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás