< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

NLP – Neurolingvistické programování

Psychologie excelence

Neurolingvistické programování (NLP) je postoj mysli a soubor nástrojů a technik pro získání nejlepších možných výsledků z práce, života a vztahů.

Neurolingvistické programování (NLP) se používá ke zvýšení výkonu, k tomu, aby pomohlo jednotlivci ovládat vlastní emocionální stav a zůstat soustředěn na to, co skutečně chce od života. Obsahuje specifické strategie a techniky neurolingvistického programování, které jsou určeny k vytváření konkrétních výsledků.

Neurolingvistické programování (NLP) se zaměřuje na způsob, jakým myslíme (Neuro), jazykové způsoby, kterými komunikujeme (Lingvistické) a způsoby, jimiž organizujeme a programujeme naše myšlenky, včetně pocitů či přesvědčení, abychom vnesli požadovanou změnu do našeho chování a očekávaného výsledku (Programování).

Neurolingvistické programování (NLP) vám poskytne sílu pracovat uvnitř vaší mysli, abyste posílili vaše přesvědčení, vaše postoje a vaše chování. Umožní vám pevně zakořenit vaše vášně. Nicméně dělat tyto vnitřní změny nemá smysl, pokud nerozumíte tomu, jak změnit svůj život k lepšímu.

Image

Učební cíle

Tím, že navštívíte náš vysoce interaktivní kurz, můžete:

  • Vytvořit si okamžitý vztah se všemi, se kterými spolupracujete (zákazníci, kolegové a zaměstnanci)
  • Odhalit a nahradit omezující přesvědčení a návyky, abyste dosáhli osobních a pracovních cílů
  • Naučit se vytvářet motivační výsledky a překonávat překážky úspěchu
  • Diagnostikovat organizační problémy a rozhodovat o úspěšných intervencích
  • Zjistit, jak budovat a udržovat sebevědomí v náročných situacích
  • Upravit používání svých jazykových vyjádření tak, abyste mohli efektivně ovlivňovat ostatní
  • Vytvořit vztah s lidmi, kteří používají přístupy NLP

NLP (Neurolingvistické programování) pomohlo milionům lidí překonat jejich obavy, zvýšit jejich sebedůvěru a dosáhnout většího úspěchu ve svém osobním a profesním životě a vztazích

Tréninkový kurz společnosti Maxwell International vám poskytne nástroje, které umožňují změnu na těch nejhlubších úrovních, které vám pomohou realizovat váš vlastní potenciál. Zlepšením vaší verbální a neverbální komunikace pomocí metod a vzorů neurolingvistického programování (NLP) se můžete stát sebejistějším, přesvědčivějším a vlivnějším na pracovišti.

Tím, že budete absolvovat tento kurz, budete schopni efektivně řídit své vnitřní mentální nastavení a ovlivnit ostatní tak, aby s vámi spolupracovali k dosažení vašich cílů. Budete schopni rychle překonat překážky, které vám brání v tom, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň.

Začněte využívat svůj plný potenciál. Uveďte sílu NLP do praxe dnes!
Jste připraveni začít?

Kontaktujte nás již dnes, abyste si zajistili tento neocenitelný kurz pro vaši firmu, nebo si vyžádejte obsah přímo přizpůsobený vaší aktuální situaci a požadavkům. Čas od času nabízíme toto téma jako otevřený kurz, který umožňuje, aby se účastnit pouze jeden či více účastníků.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás