< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Zdravotnictví & Life Sciences

Millennials mají velký a rostoucí vliv na téměř každý průmysl. Zdravotní péče není výjimkou. Zvyšování očekávání pacientů, ekonomické výzvy a sociální média spolu se zrychlenými inovacemi v oblasti zdravotnictví, wellness a sociální péče jsou hlavními hnacími silami v oblasti zdravotnictví a Life Sciences.

Image

Myšlenky, zvyky a influenceři Millennials se neshodují s tradičními modely poskytování zdravotní péče a společnosti v oblasti zdravotní péče se musí buď přizpůsobit, nebo zůstanou pozadu.

Aby zdravotnické organizace uspěly v digitálním věku, musí výrazně investovat do procesů a technologií s cílem snížit náklady, zvýšit přístup k poskytování péče a zlepšit zdravotní péči.

Společnosti zabývající se zdravotnictvím a životními vědami musí začít myslet na pacienty spíš jako na maloobchodní spotřebitele. To bude znamenat rozvoj samotného modelu poskytování péče a způsobu komunikace se spotřebiteli.
Prioritami bude upřednostnění pohodlí a transparentnosti, zavádění spotřebitelských technologií a nalezení jiných, kreativních způsobů, jak přinést hodnotu na každodenní bázi.

Image

Konzultanti společnosti Maxwell International pro odvětví zdravotnictví a Life Sciences poskytují farmaceutickým společnostem, začínajícím biotechnologickým podnikům, zdravotnickým zařízením, zdravotním pojišťovnám a vládám poradenství v oblasti nejefektivnějších a nejúčinnějších způsobů poskytování zdravotní péče.

Náš tým pro Zdravotnictví a Life Sciences se specializuje na podporu klientů především v následujících oblastech:

Pokud hledáte poradenskou firmu s integritou, nadšením a talentem pro dosažení výsledků v odvětví Zdravotnictví, Farmacie & Life Sciences, pak jste na správném místě.

Společně vytváříme trvalé změny a výsledky.
Jak vám můžeme pomoci

Kontaktujte nás a řekněte nám, jak vám můžeme pomoci. Naši odborníci se vám budou rádi věnovat.
Image


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás