< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Výrobní a průmyslové společnosti

Výrobní a průmyslové společnosti mají strategický význam pro rozvoj rozvíjejících se ekonomik, stejně tak jako rozvinutých trhů; vše od textilního průmyslu přes těžbu ropy až po výrobu oceli spadá do tohoto odvětví podnikání.

Tradiční výrobní model se mění a v příštích několika letech se bude měnit rychleji. Společnosti, které mají nyní dominantní výhodu, budou téměř jistě konfrontovány s netradičními konkurenty, jejichž strategií je proniknutí prostřednictvím technologií.

Proto jsme na začátku toho, co bychom mohli nazvat čtvrtou průmyslovou revolucí, označovanou jako Průmysl 4.0; novým milníkem v průmyslovém rozvoji a její transformací na „inteligentní továrny“.

Image
Řešení Průmysl 4.0 jsou navržena tak, aby adaptovala připojitelnou inteligenci do výrobních společností, přičemž se rozvíjí sociální uspořádání úžasnou rychlostí, která zcela změní způsob, jakým řídíme výrobní podnikání.

Rostoucí důraz na zvyšující se přijetí skutečné umělé inteligence, efektivity výroby, revoluční technologie 3D tisku a zviditelnění v celém hodnotovém řetězci jsou hlavními faktory růstu trhu. Tyto technologie mohou být klíčové k nárůstu růstu produktivity.

Řešení pro Průmysl 4.0 jsou navržena tak, aby řešila náklady na špatnou kvalitu a prostoje. Technologie pro Průmysl 4.0 umožňují výrobcům rychle identifikovat příčiny problémů, které mají za následek špatnou kvalitu nebo prostoje výrobních linek.

Image

Skutečné náklady nízké kvality – součet nákladů na opravy, odpad, znovu zpracování, servisní návštěvy, domáhání se záruky a odpisů u zastaralých hotových výrobků – se mohou pohybovat mezi 5 a 30% z celkových tržeb výrobní společnosti, u většiny výrobních společností se toto rozmezí pohybuje mezi 10 a 20%.

Maxwell International pomáhá svým výrobním klientům zlepšit jejich výkon, aby mohli dosahovat svého konečného cíle vyrábět produkty a materiály vyšší kvality za méně peněz.

Maxwell International nabízí výrobním a průmyslovým společnostem širokou škálu služeb a má zkušenosti v mnoha oblastech, včetně:

Služby a řešení Maxwell International:

Pokud hledáte poradenskou firmu s integritou, nadšením a talentem pro dosažení výsledků v oblasti výrobních a průmyslových společností, pak jste na správném místě.

Společně vytváříme trvalé změny a výsledky.

Pomáháme výrobním lídrům s nejdůležitějšími problémy a příležitostmi, jimž jejich organizace čelí. Společně vytváříme trvalé změny a přinášíme očekávané pozitivní výsledky. 

Jak vám můžeme pomoci

Kontaktujte nás a řekněte nám, jak vám můžeme pomoci. Naši odborníci se vám budou rádi věnovat.

Image


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás