< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Ovládejte prodej s NLP

Image

Zvyšte svůj prodejní vliv!

 
NLP nebo neurologické programování je psychologický přístup ke komunikaci a osobnímu rozvoji, který se zaměřuje na spojení mezi myslí a jazykem a na to, jak toto spojení ovlivňuje naše tělo a chování. NLP se pokouší uvést nevědomé ve vědomé prostřednictvím analýzy vzorců chování, myšlenek, dovedností a přesvědčení.

 
Pochopení umění komunikace – NLP a proč lidé kupují, může být vaší skutečnou výhodou. Znalost psychologie prodeje a těchto spouštěcích mechanismů vám pomůže zvládnout umění prodeje.
 
Image
Neuro-lingvistické programování je v podstatě nástrojem pro efektivnější fungování, neboť tento přístup má za cíl zlepšit naše chápání sama sebe a způsob, jakým fungujeme.
 

Techniky NLP byly navrženy tak, aby zlepšovaly strategie a iniciativy v orientaci na zákazníka a umožňovali obchodním zástupcům dosáhnout konkrétních cílů a zvýšit produktivitu.

 
Image
Neuro-lingvistické programování je neocenitelné pro všechny fáze prodeje; pomáhá prodejci používat jazyk, který zákazník nejlépe vnímá.

Ať už potřebujete budovat důvěru, zlepšit prodejní techniku nebo rozvinout si neprůstřelné sebevědomí, NLP vám nabízí nástroje, které dramaticky zlepší váš prodejní výkon bez ohledu na vaše zkušenosti.

Neuro-lingvistické programování ovšem není kouzlo. Nepomůže vám prodat někomu, kdo opravdu nechce koupit, ale pomůže vám přesvědčit někoho, aby koupil od vás, namísto někoho jiného.

 
Image
 

Prodávejte efektivněji!

Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak ovládat svůj prodej s NLP, prosím, kontaktujte nás pro in hloubkové konzultace a zjistit, jak se můžeme připravit náš tréninkový program, aby se cítíte připraveni na vás přesně na míru pro vás.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás