< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Emoční Inteligence

Zvyšte svou schopnost porozumět ostatním a ovlivňovat je

Emoce jsou to, co nás řídí a co nás svádí z cesty. Nemůžeme je přesvědčit, aniž bychom je dobře pochopili.
 
Image
 
Nejsou to ti nejchytřejší lidé, kteří jsou v životě nejúspěšnější. Možná znáte lidi, kteří jsou akademicky velmi inteligentní, a přesto jsou sociálně nešikovní a neúspěšní v práci nebo v jejich osobních vztazích. Váš inteligenční kvocient (IQ) nestačí sám o sobě, k tomu abyste byli úspěšní v životě. Abychom byli úspěšní, má emoční inteligence stejnou důležitost jako intelektuální schopnost (IQ).

 
Image
 
Emoční inteligence (EQ) je schopnost člověka identifikovat, kontrolovat a hodnotit své emoce, stejně jako emoce lidí kolem sebe. Lidé s vyšším EQ jsou vhodnější jako týmoví hráči, stejně se hodí lépe na vedoucí pozice lépe než ti, kteří mají nižší EQ.
 
Výzkumníci ukázali, že náš úspěch v práci nebo v životě závisí na emoční inteligenci z 80% a pouze z 20% na intelektu.
 

Schopnost řídit a vyjadřovat vlastní emoce je důležitá a stejně tak je i naše schopnost reagovat, interpretovat a chápat emoce lidí kolem nás. Pochopení základních příčin našich emocí a jejich používání nám může pomoci účinně identifikovat, kdo jsme a jak spolupracujeme s ostatními.

Lidé s vysoce rozvinutou emoční inteligencí jsou méně defenzivnější, jsou otevřenější zpětné vazbě, zejména pokud se jedná o oblasti zlepšení.

Během kurzu Emoční Inteligence:

  • Identifikujete základní kameny emoční inteligence
  • Zlepšíte ovládání vlastních emocí
  • Aplikujete kompetence emoční inteligence pro dosažení výsledků
  • Adaptujete EQ chování jako nový standard profesionality
  • Budete umět zacházet a inspirovat emoce u ostatních
  • Adaptujete se na jednání s různými osobnostmi
  • Budete umět rozklíčovat prostřednictvím EQ různé situace na pracovišti
  • Uplatníte koncepty a techniky emoční inteligence na pracovišti

 

Náš život řídí emoce! Emoční inteligence nás všechny ovlivňuje, ať už pracujeme v týmu nebo individuálně na projektech. Určují váš život, jsou vaší šancí nebo vaším osudem.

 
Máte-li vysokou emoční inteligenci, jste schopni rozpoznat svůj vlastní emocionální stav a emocionální stavy ostatních a jedinečnou příležitost zjistit, v čem spočívá příčina vašeho úspěchu a kvalita života. Emoce rozhodují o osobním štěstí, kvalitě života a pracovním úspěchu!
 
Image
 
Je mnoho způsobů, jak změnit sebe a svůj život. Tréninkový kurz Emoční Inteligence společnosti Maxwell International vám poskytne nástroje, které potřebujete k tomu, abyste byli na pracovišti emocionálně inteligentní.

 
Dozvíte se, proč je emoční inteligence tak důležitá a jak můžete zvýšit svou emoční inteligenci (EQ), která vám umožní navazovat trvalejší přátelství, získat větší sebeúctu a dosáhnout větší spokojenosti a úspěchů v životě.

 
Image

Jste připraveni začít?

Kontaktujte nás již dnes, abyste si zajistili tento neocenitelný kurz pro vaši firmu, nebo si vyžádejte obsah přímo přizpůsobený vaší aktuální situaci a požadavkům. Čas od času nabízíme toto téma jako otevřený kurz, který umožňuje, aby se účastnit pouze jeden či více účastníků.

Pro více informací nás kontaktujte.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás