< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Nábor a výběr personálu, firemní efektivita

Image

Nábor a výběr personálu v jakékoli organizaci, ať už je to veřejný nebo soukromý sektor, má pro organizaci zásadní význam. Je to proto, že jsou to právě zaměstnanci, kdo mění vize a poslání firmy v realitu.

Cíle každé organizace lze tedy realizovat pouze efektivní koordinací lidských zdrojů uvnitř organizace.

Chcete-li co nejlépe využít potenciálu svých zaměstnanců, je klíčovým úkolem zajistit, abyste přijali právě ty, kteří budou největším přínosem. To může znít sice jako očividné kritérium, ale přesto dnes existuje mnoho společností, které nadále praktikují nestrukturované přístupy k náboru lidí. Potřeba maximálně využít potenciálu zaměstnanců tak vstupuje do popředí.

Proces náboru

Pracovní psychologové společnosti Maxwell International, kteří pracují jako konzultanti, využívají své odborné znalosti psychologických teorií a technik k řešení problémů v oblasti práce.

Nábor a výběr personálu – Recruitment, Executive Search

Pracovní psychologové společnosti Maxwell International nabízejí cenné psychologické poznatky a poskytují pomoc v mnoha oblastech personální činnosti od náboru a rozvoje talentů až po organizační změny.

Naplníme vaše potřeby, ať už jsou jakékoliv.

Personální služby pro firmy a organizace

Maxwell International je zkušeným poskytovatelem personálních služeb pro firmy a organizace.

Poskytujeme přístup šitý na míru, abychom splnili specifické požadavky vaší organizace a pomohli vám ve chvíli, kdy potřebujete jednat rychle.

Image

Řešením nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců může být Program kvalifikovaný zaměstnanec, který umožňuje českým firmám zaměstnávat pracovníky ze zahraničí. Zaměstnanci z Filipín, kteří do tohoto programu spadají, mají mnoho předností. Zjistěte, zda právě pracovníci z Filipín nejsou pro vaši společnost tím správným řešením.

Zaměstnanci z Filipín jako řešení nedostatku zaměstnanců

Další informace

Rádi si promluvíme o vašich požadavcích a potřebách a poskytneme vám informace o cenách našich služeb. Kontaktujte nás pro více informace ohledně našich služeb.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás