< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Komunikujte efektivně prostřednictvím MBTI®

Image
Efektivní komunikace je nezbytná pro dosažení obchodních cílů a zlepšení osobních interakcí. Každý den komunikujeme s ostatními na mnoha úrovních. Ne vždy musíme mít vždy čas na vyhodnocení našeho přirozeného stylu komunikace. Pochopení, ocenění a přizpůsobení se individuálním rozdílům ve stylu komunikace může zvýšit vaši schopnost komunikovat. Tato komunikační výhoda pak zvýší vaši efektivitu jako zaměstnance, člena týmu, manažera nebo lídra.

Naučte se, jak oceňovat rozdíly mezi ostatními

Image
Osobností nástroj The Myers-Briggs Type Indicator (MBTI) založený na práci Carla Junga, identifikuje hodnotné rozdíly mezi normálními zdravými lidmi – rozdíly, které mohou být zdrojem mnohých nedorozumění a chyb. Nástroj MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator) byl vytvořen proto, aby Jungova teorie psychologických typů byla srozumitelná a užitečná v každodenním životě.

The Myers-Briggs Type Indicator (MBTI) vychází z pojmu psychologický typ. Na základě vlastních pozorování C.G. Jung vyvodil, že rozdíly v chování lidí pramení z vrozených tendencí používat psychiku specifickým způsobem. Informace zlepšují porozumění sebe sama, vaší motivaci, vašich přirozených silných stránek a vašich potenciálů pro růst. MBTI® Vám pomůže ocenit lidi, kteří se od vás odlišují.

Osobnostní nástroj MBTI® vysvětluje základní vzorce fungování lidské osobnosti, lze jej proto použít pro mnoho různých účelů, např. plánování a rozvoji kariéry, osobnostním rozvoji, budování týmů (teambuildingu), zlepšení komunikace, řešení problémů a konfliktu, rozvoji a školení manažerů a koučů, poradenství v oblasti mezilidských vztahů atd.

Image

Trénink MBTI® obvykle dosahuje výsledků v učení a porozumění, které pomáhají::

 • Objevit svůj vlastní profil osobnosti
 • Pochopit koncept MBTI a jeho vliv na komunikaci na pracovišti
 • Urychlit proces rozvíjení produktivních týmových vztahů
 • Identifikovat rysy a vlastnosti jiných osobnostních typů
 • Rozumět a pracovat s osobnostními rozdíly, snižovat náklady vznikající špatnou komunikací a řídit procesy řešení konfliktů
 • Zvolit konstruktivní přístup k individuálním rozdílům, což dokazuje, že různé pracovní styly mohou být doplňkem spíše než zdrojem tření
 • Zjistit, jak ocenit a využívat naše odlišnosti pro zlepšení dynamiky práce
 • Rozvíjet manažerské dovednosti
 • Pochopit, co potřebují různí lidé v týmu, aby dobře pracovali
 • Zjistit, jak vyrovnat naše rozdíly pro to, aby vznikali synergické vztahy
 • Aplikovat MBTI pro lepší komunikaci s ostatními

 

Cílem poznání typu osobnosti je pochopit a ocenit rozdíly

 

Kontaktujte nás a hovořte s jedním z našich MBTI poradců. Ptejte se nás na cokoliv, co by vás mohlo zajímat ohledně našeho tréninku Komunikujte efektivně prostřednictvím MBTI®.

Image

Získejte školení na míru

Rádi připravíme trénink tak, aby vyhovoval potřebám vašeho týmu. Jen nám řekněte, co hledáte. Přizpůsobíme stávající trénink tak, aby odpovídal potřebám vašeho oboru, výzvám, kterým čelí vaše společnost nebo třeba vašim časovým možnostem. Nebo můžeme na základě vašeho obsahu připravit trénink postavený na naší metodice. Naši odborníci jsou také k dispozici, aby přišli za vámi. Budou inspirovat váš tým a nabízet skutečné příběhy a osvědčené postupy.

Image

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem dozvědět se více o tréninku Komunikujte efektivně prostřednictvím MBTI®
neváhejte a kontaktujte nás.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás