< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Bankovnictví

Moderní technologie způsobují, že se bankovnictví stává více digitálním a dochází k uzavírání kamenných poboček a přesunu do virtuálního prostředí.

Bankovnictví

Bankovní sektor hraje v ekonomice významnou roli. Každý moderní finanční systém přispívá k ekonomickému rozvoji a ke zlepšení životní úrovně tím, že poskytuje různé služby zbytku ekonomiky. Zajišťuje finanční zprostředkování, tj. usměrňování finančních prostředků od spořitelů k investorům.

Zdravý a efektivní finanční sektor vybízí k hromadění úspor a umožňuje jejich přidělování nejproduktivnějším investicím,podporuje tudíž inovace a hospodářský růst. K zajištění úspěchu v bankovnictví je zapotřebí změnit způsob, jakým banky doposud pracovali tak, aby byly schopny správně předvídat vývoj očekávání svých klientů, včetně používání různých bankovních kanálů.

Bankovní sektor

Prioritou v následujících letech jistě budou především investice do digitalizace s cílem zlepšit bankovní zkušenost svých klientů. Neméně důležitým trendem je také optimalizace bankovních procesů a množství vynaložených nákladů a zároveň bude obchodní činnost bank ovlivňovat to, jak vzdělávají a rozvíjí své zaměstnance. Odpovědností bank je zvyšovat úroveň poskytovaného poradenství a podpory, aby se společnosti mohli rozvíjet a globalizovat a zároveň si zajistit udržitelný růst. Znamená to, nejen se soustředit na ekonomické výnosy, ale aby podnikání bylo také společensky odpovědné.

JAK POMÁHÁME KLIENTŮM:


Díky znalostem společnosti Maxwell International v oboru bankovnictví poskytujeme našim klientům celou řadu pozitivních a praktických změn, které jim pomáhají přitáhnout a udržet ty nejlepší talenty v oboru.


Naším cílem je pomoci bankám a finančním institucím změnit své podnikání, zvýšit efektivitu, snížit náklady a rizika, uspokojit problémy s dodržováním předpisů a soustředit se na růst.


Jak vám můžeme pomoci?


Kontaktujte nás a řekněte nám, jak vám můžeme pomoci. Naši odborníci na oblast bankovnictví se vám budou rádi věnovat.

Image

Další informace

Rádi si promluvíme o vašich požadavcích a potřebách a poskytneme vám informace o cenách našich služeb.

Kontaktujte nás pro více informace ohledně našich služeb.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás