< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Smrt z PowerPointu

Jak se vyhnout smrtelným hříchům prezentací v PowerPointu

 
PowerPoint není problém: Vy jste Není divu, že se prezentace v PowerPointu staly normou pro většinu obchodních porad a mítinků. V mnoha společnostech je začátek a konec každé obchodní činnosti ohraničen prezentací v PowerPointu. Od vynálezu PowerPointu a dalších prezentačních softwarů jako Prezi byly firmy postiženy epidemií nazvanou „úmrtí z Powerpointu“.
 
Image
 
Pravděpodobně jste také byli svědky těch vystoupení, kdy přednášející strávil hodinu otočen zády k publiku, prolistoval desítky listů poznámek a četl nekonečné snímky. Stalo se standardem, že na firemních poradách a prezentacích se především zírá na svítící obrazovku a čte se snímek po snímku, společně s přednášejícím. Ale mnohem nebezpečnější než tento aspekt je to, že tyto prezentační výtvory mají sklony dělat nás hloupějšími.
 
Namísto kreativního nástroje pro prezentace se aplikace PowerPoint změnila na nevhodnou podporu nebo často dokonce náhradu za přednášejícího.

 
Některé zdroje uvádějí, že se každý den uskuteční více než 30 milionů prezentací v aplikaci PowerPoint. Strávíme zhruba 15 milionů osobních hodin denně zíráním na prezentace. To odpovídá neskutečným 252 milionům dolarů denně za produktivitu. Je to téměř jako kdybychom zapomněli, jaké to je prezentovat bez tohoto nástroje.

 
Image
 
Špatnou prezentací přitom může přednášející utrpět ztrátu v prodeji nebo u zákazníka může vyvolat pochybnosti o daném řešení. Ale PowerPoint není nepřítel. Při vhodném použití je to vynikající nástroj, který zdůrazňuje vaše znalosti a odbornost. Účinné prezentace se promítnou ve větším objemu prodeje, lepším akceptováním změn, efektivnějších poradách a posílí vaše profesionální dovednosti.

 

PowerPoint je nástroj; ne cíl či výsledek.

 
Neexistují žádná skrytá tajemství, jak být úspěšný při prezentacích s PowerPointem. Tyto dovednosti můžete rozvíjet prostřednictvím školení a vlastní praxe.

 

Co se naučíte v kurzu Smrt z PowerPointu:

  • Pochopit své publikum
  • Pochopit, jak rychle a snadno vytvářet skvělé snímky
  • Moderní design a animace snímků
  • Jak zkombinovat informace, abyste vytvořili efektivní prezentaci
  • Jak umístit stavební prvky vašeho příběhu
  • Jak zamezit úskalí špatných snímků
  • Techniky Story-tellingu s PowerPointem
  • Jak přesvědčit publikum o svém produktu, nápadu, myšlence s pomocí  PowerPointu

 
Image
 

Objevte pravé TAJEMSTVÍ při vytváření profesionálních prezentací v PowerPointu

Co bude dál?

Pokud chcete získat a udržet neomezenou pozornost vašich posluchačů a předvádět úžasné prezentace pokaždé, kontaktujte nás.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás