< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

MI Millennials Prodejní strategie®

Image

Zlepšete vaše prodejní procesy, produktivitu a výkon

 

Je to nepopiratelný fakt – svět se exponenciálně mění. Vliv generace Millennials na svět prodeje je nepopiratelný. Millennials a technologický pokrok změnily všechna pravidla podnikatelského světa a to zahrnuje i to, jak prodáváte. Odborníci předpovídají, že Millennials budou do roku 2020 tvořit 35% globální pracovní síly a z toho Gen Z bude tvořit 24%.

 
Vzhledem k jejich silnému vlivu na trendy, technologické inovace, kulturu na pracovišti a dokonce i způsob, jakým komunikujeme, se firmy musí přizpůsobit, aby přilákaly a udržely pozornost generace Millennials a jejich nástupců, Gen Z.
Nástup generace Millennials k moci v řadě organizací sebou přináší získávání moci a vlivu; Millennials se dnes již v 73% podílí na nákupních rozhodováních ve svých společnostech.

 
Abychom pochopili, co motivuje tuto generaci k nákupu, musíme nejdříve pochopit společné hodnoty, které ovlivňují jejich rozhodování.

Image
Zrychlete svůj prodejní výkon díky strategii MI Millennial-Driven Sales Strategy®, abyste uspěli v měnícím se světě prodeje. Úspěch v prodeji v roce 2020 si vyžádá celou řadu výkonných dovedností, které dodají prodeji sílu a flexibilitu.
 
Chcete-li úspěšně prodávat a vytvářet vztahy s generací Millennials, musíte pochopit, na čem jim záleží, čím jsou motivováni a co očekávají od značek, se kterými se rozhodli spolupracovat.

Měli byste pochopit:
 

  • A přijmout změny, které nová generace Millennials přináší
  • Motivaci a myšlení Millennials
  • Strategii prodeje založenou na Millennials
  • Brand Loyal Generation
  • Nepřipravenou autenticitu – logický prodej
  • Komunikaci, pochopení generace a zpětnou vazbu
  • Emoční komponenty
  • Optimální prodejní zkušenost
  •  

Image
 
Společnosti musí vytvářet a uplatňovat komplexní strategii, která přímo řeší problémy Millennials, zvažuje jejich preference a optimalizuje jejich jedinečné silné stránky.
 
Prodej generaci Millennials není tak těžký, jestliže jste schopni pochopit a přijmout jejich myšlení a motivy, která stojí za jejich rozhodnutími.
 
Revoluce prodeje se děje nyní. Jste připraveni?
 

Kontaktujte nás a poraďte se s některým z našich konzultantů, abyste se mohli zeptat na jakoukoli otázku, kterou byste měli ohledně našeho školení MI Millennial-Driven Sales Strategy®.

Získejte školení na míru

Rádi přizpůsobíme náš trénink tak, aby vyhovoval potřebám vašeho týmu. Jen nám řekněte, co hledáte. Přizpůsobíme naše stávající workshopy potřebám vašeho odvětví, vašim časovým možnostem nebo výzvám, kterým čelí vaše společnost. Můžeme také připravit školení s použitím vašeho obsahu založené na naší metodice. Naši odborníci jsou také k dispozici, aby za vámi přišli a prodiskutovali vaše požadavky. Budou inspirovat váš tým a nabídnou vám skutečné příběhy a osvědčené postupy.


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás