< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Maxwell International (MI) rozdíl

Společnost Maxwell International, původně založena v roce 1999 jako společnost pro vzdělávání a rozvoj firem, má téměř dvě desetiletí zkušeností s poskytováním školení a poradenských služeb firemním a vládním agenturám v globálním měřítku.
Naši klienti si nás vybírají, abychom s nimi spolupracovali při hledání řešení tak, aby jejich jednotlivci a týmy byli produktivnější, úspěšně spolupracovali a dosahovali skvělých výsledků.
Naši klienti si nás vybírají, abychom s nimi spolupracovali při hledání řešení tak, aby jejich jednotlivci a týmy byli produktivnější, úspěšně spolupracovali a dosahovali skvělých výsledků.
Naši klienti si nás vybírají z mnoha důvodů. Zde jsou některé z nich:
1Důvěryhodný obchodní partner

Poskytování business excelence je v naší DNA. S více než 85% vracejících se klientů je společnost Maxwell International důvěryhodným obchodním partnerem, který přináší svým klientům dovednosti, znalosti a zkušenosti tím, že poskytujeme vysoce kvalitní a včasná řešení. Naše služby jsou přizpůsobeny tak, aby splňovaly náročné požadavky našich klientů, ať již účastní ucelený tým našich konzultantů, kteří se podílejí na realizaci projektu od strategie až po implementaci, nebo jednoho profesionála, který uspokojí potřeby klienta. Náš specifický T&C přístup společnosti Maxwell vyhovuje jedinečným potřebám zákazníků.

2Připraveno na míru

Pevně věříme, že každá organizace je jiná, proto navrhujeme a dodáme firemní vzdělávání a konzultační řešení, která jsou stejně jedinečná jako vy. Vždy se zaměřujeme na oblasti podle přání společnosti nebo tam, kde byly zjištěny konkrétní potřeby. Jsme flexibilní v našem přístupu proto, abychom vám mohli poskytovat služby a podporu, které odpovídají vašim potřebám. Dáme si čas na pochopení vaší společnosti a provedení hloubkové analýzy; z toho můžeme rychle zjistit, kde jsou cenné příležitosti k dosažení požadovaných zlepšení a přínosu pro vaše podnikání.

3Drive for Excellence

Usilujeme o dosahování úrovně excelence – být vždy nejlepší v poskytování školení, poradenství a rozvoji společností a jít za hranice běžného. Důkazem našeho excellence přístupu je řada velkých korporací a vládních společností, které se angažují v programu Maxwell International, aby nejen pomohli se vzdělávacími programy, ale také aby rozvíjeli a aplikovali řadu poradenských služeb, které našim zákazníkům přinášejí výtečnost.

4Skutečné, měřitelné výsledky

Pokud jde o školení, poradenství a organizační rozvoj, měřitelné a udržitelné výsledky jsou skutečným měřítkem úspěchu. Ať už definujete aktuální obchodní výzvy, chcete měřit návratnosti investic, vybíráte vzdělávací program nebo chcete přesně stanovit proces změn a rozvoje, můžeme vám pomoci. Maxwell International dodává vynikající služby a měřitelné výsledky.

5Změna myšlení

Měníme nastavení mysli lidí s cílem zajistit, aby jejich myšlení vyústilo v nové požadované chování. Posun v myšlení je ta skutečná změna, která dramaticky zlepšuje výkon, zlepšuje spolupráci a urychluje inovace. Společnost Maxwell International přímo pomáhá snižovat obrovské organizační náklady na zaměstnance, kteří nevyužívají svůj potenciál naplno.

6Vizionářské vedení

Změna kultury začíná změnou chování. Obchodní lídři musí mít vášeň, sílu vůle a potřebné znalosti k dosažení dlouhodobých cílů. Maxwell International se věnuje rozvoji lídrů na všech úrovních organizace. Úspěšní lídři vytvářejí úspěšnou organizaci.

7Jsme lídři ve firemním vzdělávání

Považujeme se za lídry v našem odvětví. Jsme odhodláni k dokonalosti, a proto se spoléháme pouze na nejlepší konzultanty, kteří jsou odborníky ve všech oblastech řízení, vedení či prodeji. Jsou to kvalifikovaní odborníci, včetně guru v oblasti managementu, bývalých univerzitních profesorů, firemních psychologů, odborníků na oblast lidských zdrojů a firemních lídrů z různých prostředí. Naše vzdělávací programy jsou zaměřeny na dosažení cílů klientů.

8Zaměstnáváme naše školitele a konzultanty

Maxwell International zajišťuje spokojenost zákazníků prostřednictvím konzistentního poskytování vysoce kvalitních školení a poradenských služeb. Naši školitelé a konzultanti jsou všichni přímo zaměstnáni společností Maxwell International.

9Trenéři a konzultanti světové třídy

Sdílíme vášeň pro rozvoj dnešních lídrů a zítřejších vizionářů. Všichni trenéři a konzultanti společnosti Maxwell International jsou odborníci s bohatými zkušenostmi z renomovaných světových organizací. Splňují vysoké standardy společnosti Maxwell International a mají expertní odborné znalosti potřebné pro poskytování firemního vzdělávání a poradenství. S našimi zkušenými a vysoce kvalifikovanými trenéry v oboru, jsme schopni poskytnout našim klientům nejlepší dostupné školení a poradenství v celosvětovém měřítku.

10Mezinárodní odbornost, místní přítomnost

Mezinárodní odbornost, místní přítomnost. Náš odborný tým po celém světě kombinuje mezinárodní standardy kvality s místními znalostmi a reaguje na vaše pracovní skutečnosti. Neustále se snažíme, abychom vám poskytli nejlepší možnou službu. Důsledně reflektujeme kvalitu naší práce a zkoumáme nové přístupy, abychom drželi krok s rychle měnícím se světem. Neustálé zlepšování řízené vašimi globálními očekáváními a Maxwell Delivery Excellence Business Model jsou naší konkurenční výhodou.

Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Jablonského 640/2, 170 00
Praha 7 – Holešovice
Česká Republika

Následuj nás