< Zpět

Welcome to the Maxwell International Client Zone.

Our goal is to transform your business.
We are passionate about helping companies to achieve their vision and goals in order to build cutting edge competence

< Zpět

This page provides internal tools and support for employees of Maxwell International.

Your username and password is required
to access these resources.

Zajištění zaměstnanců z Filipín

Zajištění zaměstnanců z Filipín

Nábor zaměstnanců z Filipín – Program Filipíny


Kvalifikovaní zaměstnanci pro vaši společnostNedostatek kvalifikované pracovní síly způsobuje většině firem obtíže, protože nemohou využít svůj růstový potenciál na plno. V mnoha odvětvích je patrný výrazný nedostatek odborných pracovníků. Značné problémy řeší jak výrobní závody a logistická centra, tak i obchodní řetězce, zdravotnická zařízení, obchodní firmy či servisní organizace. Obtížná situace na trhu práce nutí společnosti, aby přistupovaly k inovativním řešením náboru zaměstnanců na vybrané pozice. Mezi nejžádanější pracovníky patří obory jako jsou svářeč, mechanik, elektrikář, zedník nebo operátoři do výroby. Firmy také velice obtížně shánějí také IT specialisty.
V situaci, kdy nejste schopni najít vhodného kandidáta na vámi požadovanou pracovní pozici vám nabízíme řešení – kvalifikované zaměstnance z Filipín.Spočítali jste si, kolik Vás měsíčně stojí nábor?

Recruitment – nábor zaměstnanců


■ Drahé inzerce volného pracovního místa na pracovních portálech (www.jobs.cz, www.prace.cz, www.pracezarohem.cz, www.businessanimals.cz a další – bez výraznějšího ohlasu ze strany kandidátů


■ Tvorby reklamních kampaní (videoinzerce, tvorba webových pracovních podstránek, inzerce na sociálních sítích)


■ Billboardové a televizní kampaně, kampaně v rádiích


■ PR (PR články k zvýšení atraktivity zaměstnavatele a přílákání potenciálních kandidátů)


■ Tvorby vlastních náborových aplikací


■ Employer Brandingu a HR marketinku


■ Pracovních veletrhů  a jiných náborových akcí


■ Času HR asistenta stráveného náborem a výběrem zaměstnancůHledáte zaměstnance na některé z následujících pozicí?

● operátory do výroby
● dělníky na stavbu budov
● montážní dělníky
● uklízečky
● obsluhu vysokozdvižných vozíků
● skladníky
● svářeče
● kuchaře
● odborníky v informačních technologiích
● technické a odborné pracovníky či další profese
● Systémové programátory (C / C ++)
● J2EE programátory
● .NET Developers
● další odborné profese


Zajistíme vám vámi požadovaný kvalitní a kvalifikovaný personál z Filipín.


Proč zaměstnat pracovníky z Filipín?


Jazyk.

Filipínci obecně mají mezi zahraničními pracovníky dobrou pověst, a to nejen proto, že umí velmi dobře anglicky. Ostatně je to jejich druhý úřední jazyk vedle filipínštiny

Kvalifikace.

Zatímco některé pracovní pozice jsou na blízkých zahraničních pracovních trzích už poměrně přebrány a jsou nedostatkové, Filipínci dokáží tyto mezery vyplnit. Ve velkém počtu nacházejí uplatnění například na technických a výrobních pozicích, jako je skladník s VZV, operátor výroby nebo CNC strojů, svářeč, stavební dělník, elektrotechnik či dokonce letecký mechanik anebo programátor. Jsou také kvalifikovaní pro práci v sociálních službách a pohostinství. Například ředitelé pobytových zařízení se často shodují na tom, že zejména filipínským ženám je schopnost pečovat o druhé velmi blízká a dobře se uplatňují například jako hospodyně, chůvy nebo mezi personálem nejednoho tuzemského hotelu.

Přizpůsobivost.

Mentalita filipínského národa se může jevit na první pohled vzdálená té evropské, avšak ne natolik jako u ostatních asijských národů. Filipínci jsou totiž zvyklí na práci v zahraničí a mají lepší kosmopolitní smýšlení. Významný vliv na jejich zapojení do české společnosti hraje i křesťanství, díky němuž je pro Filipínce zcela běžné slavit např. Vánoce a jiné svátky. Zaměstnavatelé, kteří s nimi již mají zkušenost, jim svorně přisuzují především poctivost, serióznost a také pracovitost


JSME SPECIALISTÉ NA ZAMĚSTNANCE Z FILIPÍN


Jsme partnery největší filipínské personální společnosti EDI Staffbuilders, která má 40-ti letou tradici v zajišťování filipínských pracovníků po celém světě.

EDI Staffbuilders


Zaměstnavatelům v České Republice jsme zajistili již více jak 800 zaměstnanců, což je více než 60% všech filipínských zaměstnanců v ČR.

Filipínské pracovníky a odborné specialisty zajišťujeme na klíč. Bez starostí pro vás.Program Kvalifikovaný zaměstnanec pro zaměstnance z Filipín.


Cílem Programu je poskytnout podporu přímým zaměstnavatelům, kteří do ČR potřebují přivést kvalifikované zahraniční pracovníky.Čtěte více


Zůstaňme v kontaktu

Maxwell International s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

Následuj nás